www.wszystkodladrobiu.pl

Strona głównaWysyłka i zwroty
Multiacid 20 kg zakwaszacz
Netto: 202,40 zł
Brutto: 218,59 zł
Copper Plus AD 5 l
Netto: 140,00 zł
Brutto: 151,20 zł
LIVER STROONG 5 l
Netto: 259,26 zł
Brutto: 280,00 zł
Pro MASA 5 l
Netto: 259,26 zł
Brutto: 280,00 zł
Fosimol Acid ziołowy preparat zakwaszający
Netto: 17,59 zł
Brutto: 19,00 zł
Medivit AD3E 100 ml
Netto: 8,43 zł
Brutto: 9,10 zł
KLO Acid 5 kg
Netto: 42,10 zł
Brutto: 45,47 zł
Exbacteria 0,5 l
Netto: 20,00 zł
Brutto: 24,60 zł
Mlecid S 6 kg
Netto: 48,00 zł
Brutto: 59,04 zł
MD-1 spray 1 l
Netto: 36,00 zł
Brutto: 38,88 zł
Wysyłka i zwroty

Realizacja zamówienia i wysyłka towarów

ü  Skompletowanie zamówienia zajmuje zazwyczaj od 1 do 5 dni. Na bieżąco informujemy Państwa o zmianach w statusie zamówienia poprzez e-mail, mogą to Państwo sprawdzić również klikając zakładkę Historia zamówień. W razie jakichkolwiek opóźnień Klient powiadamiany jest osobnym mailem.

W przypadku wątpliwości zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami, czy to poprzez e-mail, czy telefonicznie. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie Kontakt. Bezpośrednio ze strony mogą Państwo wysłać formularz używając zakładki Kontakt. Należy wówczas podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

ü  Zamówione artykuły wysyłamy pocztą kurierską Delta City lub paczką za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nie odpowiadamy za opóźnienia po wysłaniu zamówienia, jednakże staramy się, aby dotarły one do Państwa jak najszybciej i monitorujemy dostarczanie zamówień.

ü  Możliwa jest również realizacja zamówienia z zagranicy. Koszty takiej przesyłki w całości pokrywa Klient. Ze względów praktycznych niemożliwa jest wówczas płatność przy odbiorze. Klientów spoza Polski prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  •  

   Od 1 kwietnia 2013 roku zmieniają się przepisy prawa podatkowego dotyczące podatku VAT w obszarze usług pocztowych. Zgodnie ze zmianami, najpopularniejsze usługi pocztowe (powszechne), czyli listy i paczki pocztowe (krajowe i zagraniczne) w dalszym ciągu nie będą obciążane tym podatkiem. Stawką VAT objęte będą niepowszechne usługi pocztowe.

   Od 1 kwietnia, powszechne krajowe usługi pocztowe Poczty Polskiej nie będą miały VAT-u. Są to przesyłki listowe (nierejestrowane i polecone), przesyłki listowe z zadeklarowaną wartością oraz paczki pocztowe do 10 kg. Dotyczy to także przesyłek dla ociemniałych oraz przesyłek zawierających egzemplarze biblioteczne.
   Podatkiem VAT nie będą obciążone najczęściej wybierane przez klientów usługi pocztowe świadczone w obrocie zagranicznym. Wśród nich  są m.in. przesyłki listowe nierejestrowane (priorytetowe i ekonomiczne), przesyłki listowe z zadeklarowaną wartością, przesyłki polecone oraz paczki pocztowe do 20 kg.

   - Poczta Polska musi dostosować się do regulacji podatkowych, które zaczną funkcjonować od 1 kwietnia 2013 roku. Przy realizacji usług niepowszechnych do obowiązujących obecnie cen, będzie doliczany VAT zgodnie  z wymaganiami prawa podatkowego – podkreśla Agnieszka Piaskowska, dyrektor zarządzający Pionem Rozwoju Usług Pocztowych w Poczcie Polskiej.

   Obowiązek doliczania 23-procentowej stawki podatku VAT realizowany będzie w obszarze niepowszechnych usług pocztowych: przesyłki aglomeracja, reklamowej, marketingowej, firmowej, hybrydowej, druku bezadresowego, oraz E-Przesyłki, przesyłki gabarytowej i biznesowej, przesyłki pobraniowej, usługi kurierskiej Pocztex, paczki Plus, przesyłki pocztowej na warunkach szczególnych oraz przesyłki EMS (przesyłka kurierska w obrocie zagranicznym).

   • Cennik niepowszechnych usług pocztowych w obrocie krajowy (obowiązuje od 1 kwietnia 2013 r.) do wglądu na stronie Poczty Polskiej
   • http://cennik.poczta-polska.pl/

    

 

...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.